.

.

Тешко да се Најде Fastener 014973237653 Студената Фалсификувани Крило Ореви, 6-32-Инчен, 25-Парче

Тешко да се Најде Fastener 014973237653 Студената Фалсификувани Крило Ореви, 6-32-Инчен, 25-Парче

DEN 223.92

Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар : #6. Материјал : Челик.Крај : Цинк.Тема Тип : 32 (Крупни).Стил : Студената Фалсификувани.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации arround на домот, на фарма, бизнис, automotives, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни finsh.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат thouroughly и да добијат мислење од лиценциран зграда или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Главните карактеристики

Избор на клиент