.

.

Levoit Сол Светилка Светилки, Хималаите Солт Светилка Оригинални Замена Светилки 15 Вати E12 Штекер Долготрајни Блескаво Светилки -6 Пакет

Levoit Сол Светилка Светилки, Хималаите Солт Светилка Оригинални Замена Светилки 15 Вати E12 Штекер Долготрајни

DEN 312.00

Пристапност
Во достапна форма

Употреба : сол светилка светилки не се погодни само за Levoit е сол светилки, исто така, наменета за поголемиот дел од хималајска сол светилка.Answer : ___________________________ Note : само сол светилка има dimmer прекинувач,светилки може да се dimmable.Карактеристики : 15 вати светилки, E12-Приклучок, 120 volt, тоа може да обезбеди околу 3.000 часа' долготрајни светлина и топлина.Dimmerable : светилки се однесува на dimmer прекинувач, и убава топла светла се со вас секој ден и ноќ.Пакет Вклучувајќи : 6 Pack светилки, поединечно спакувана во убава црвена кутија која е дизајнирана од страна на Levoit.Гаранција : Ние силно се залагаме за нашите квалитет со Levoit 1 година гаранција и животен пат поддршка.Спецификација : Влез : AC 120 V 15 Watt Base : Candelabra база E12 Lumen : 100 Lumens Frequency : 60 Hz Bulb Должина : 2.2 Inches Bulb Дијаметар : 0.86 Inches Package Количина : 6 Pack NOTE : Овој тип на светилки НЕ се применува на нашите Levoit USB пренослив сол светилка.

Главните карактеристики

Input:
AC 120V 15 Watt
Base:
Candelabra base E12
Lumen:
100 Lumens
Frequency:
60 Hz
Bulb Length:
2.2 Inches
Bulb Diameter:
0.86 Inches
Package Quantity:
6 Pack
NOTE:
This kind of light bulbs do NOT applied to our Levoit USB portable salt lamp.
Избор на клиент