.

.

Пролет Долина - Тилчец 610 mg, 100 Капсули

Пролет Долина - Тилчец 610 mg, 100 Капсули

DEN 451.20

Пристапност
Во достапна форма

Билни Додаток.Природни Целата Билка. 610 mg. 100 Капсули.Тилчец (trigonella foenum-graecum) е годишен Медитеранот и Азиска билка со ароматични семе.Тоа се користи низ светот како кулинарски зачин и храна која е смирување на стомакот.

Главните карактеристики

Избор на клиент