.

.

Kuuleyn Правосмукалка Филтер, Вакуум Филтер за Замена , Замена на Филтер Правосмукалка Прибор Делови апарати за Домаќинство Алатка Одговара за Dibea C17 T6

Kuuleyn Правосмукалка Филтер, Вакуум Филтер за Замена , Замена на Филтер Правосмукалка Прибор Делови апарати

DEN 150.96

Пристапност
Во достапна форма

【Висок Квалитет】На правосмукалка филтер е направен од високо квалитетни материјали со добра еластичност, единствен дебелина, стабилен квалитет. 【Обновливи】Еднократно, тоа може да се користи по чистење, што го прави многу лесен. 【Лесно Да се Инсталира】На чистење додатоци е лесно да се замени и инсталирање, одржување на услугата живот и извршување на правосмукалка стабилна. 【Лесен За Складирање】На почисто филтер core замена е многу лесен за чување, лесни, што не зафаќаат многу простор. 【Совршен Додаток】Оваа кертриџ правосмукалка резервни делови е совршен додаток за вашиот вакуум, го задржува средина околу вас безбедно.Функција : 1. Направени од високо квалитетни материјали со добра еластичност, единствен дебелина, стабилен квалитет.2. За повеќе употреби, може да се користи по чистење, што го прави многу лесен.3. Тоа е лесно да се замени и инсталирање, одржување на услугата живот и извршување на правосмукалка стабилна.4. Тоа е многу лесен за чување, лесни, што не зафаќаат многу простор.5. Тоа е совршен додаток за вашиот вакуум, чува животната средина околу вас безбедно.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Filter Material : ABSCompatible : Одговара за Dibea C17 T6 Вакуум Cleaner Product Големина : Прибл. 5.5 x 8.2 x 8.7 cm / 2.2 x 3.2 3.4 x in Weight : Прибл. 47g / 1.7 оз Пакет Листа : 1 x Филтер.

Главните карактеристики

Избор на клиент