.

.

Лебдечки Полици за Ѕид, WENYU Дрво Ѕид Монтирани Полици за Бања со Крпа Багажник, Виси Полици за Ѕид простор за Спалната соба Дневна Соба и Кујна, Канцеларија, Светло К?

Лебдечки Полици за Ѕид, WENYU Дрво Ѕид Монтирани Полици за Бања со Крпа Багажник, Виси Полици за Ѕид простор

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Привремено чување на решетката да ви помогне да се стави настрана вашите проблеми.Изработка на вашата соба се чувствуваат таписерии и топло. Исклучителна декорација во дневна соба, спална соба, канцеларија, кујна, провизии.На трајни метални протези дизајн може да се обезбеди предмети нема да се собори и да ги уништи.Лебдечки полиците може да се инсталира нагоре или надолу според вашите потреби.Пакување метод : заградени.Се се уште се жалат дека просторот е премногу мал и предмети не може да биде ставен?.Во кујна, на полицата може да се користи за да се стави зачин и леќата шишиња, висат прибор подолу.Посебна крпа носителот може да биде инсталиран под постоечкиот полица или инсталирани на ѕид како што е потребно. 【Простор за Заштеда на Чување Полиците】Големина - 15. 【Dampproof & отпорни на Топлина 】Сет од 3 farmhouse лебди полиците се направени од цврст, dampproof и еко-пријателски дрво што има добра цврстина и стабилност. 3-парче сет на дрво + метал. Супер здрав, лесно да се следат настава и на сите монтажа хардвер вклучени, супер лесно да се соберат и да постават.Се чувствуваат слободни да го инсталирате сепак ви се допаѓа.

Главните карактеристики

Избор на клиент