.

.

Двојно Редење Заптивка Комбинација, self-Locking Земјотрес Двострано Заб подлога, 3-36, на 304 Нерѓосувачки Челик/Јаглероден челик-304 Материјал M10

Двојно Редење Заптивка Комбинација, self-Locking Земјотрес Двострано Заб подлога, 3-36, на 304 Нерѓосувачки

DEN 261.36

Пристапност
Во достапна форма

Двојно оџакот авто-заклучување анти-ламинатни профил структура, Ши Момче двојно оџакот авто-заклучување ламинат заптивка.Двојно оџакот авто-заклучување за миење, со затворена ѕид со покрена контура во circumferential прстен турнеја во обемот на триење на површината.Кога се користи со гром орев, во прилог на површината за контакт на судрат и на гром орев, на контактиран од површината на контактиран од површината на гром орев, исто така, е во контакт со површината за контакт на гром орев.Стабилна триење контакт систем може да биде формирана, во голема мера се зголеми триење коефициент, и зголемување на стабилноста ефектот на анти-расклатување.Се користи за да се намали триењето, да се спречи протекување, изолација, да се спречи лабава или дисперзија притисок.

Главните карактеристики

Избор на клиент