.

.

2 Црна ракав КАПА SPDT 3 Пина 12v Еден 6mm Toggle Switch mts1 6a 125v A4

2 Црна ракав КАПА SPDT 3 Пина 12v Еден 6mm Toggle Switch mts1 6a 125v A4

DEN 196.80

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува 2 Дел - за исклучување на уредот што ќе го видите во сликата Pin број : 3-Pin Монтажа дупка : 1/4"(6mm) еден значи тоа оди назад за да го исклучите позиција со себе својата пролет вчитан.па така само кога вашиот притискање на тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент