.

.

Homyl Водоотпорен Куче Пред Клупата столче Покрие со Тока & Појас Copilot Универзална Мат за SUV

Homyl Водоотпорен Куче Пред Клупата столче Покрие со Тока & Појас Copilot Универзална Мат за SUV

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

* Материјал : Направен од лажни велур, безбеден и еколошки за кучиња, водоотпорен и лесно да се чисти, мека, да ги задржи вашето куче удобно. * Погоден за повеќето автомобили, камиони и спортски автомобили, со страна опфаќа, пет седишта опфаќа може да се заштити вашиот целиот предното седиште од гребнатини. * Поклопецот за домашни миленици е издржлив и удобно.Тоа ја заштитува вашата од косата, мирис и нечистотија, без да се грижиш за првут или ноктот знаци на седиштето и гарантира безбедноста на вашето домашно милениче. * Изработка : Прецизност шевови на површината, носат-отпорни, и издржливи, а во исто време да додадете чувство на декорација на вашиот автомобил. * Дизајн : Тока дизајн, лесно да го инсталирате, вметнете ја појас во седиштето јаз, и потоа се приспособат на зад перница според седиштето големина за да се направи тоа цврсто фиксирани на седиштето.Опис : - Материјал : Направен од лажни велур, безбеден и еколошки за кучиња, водоотпорен и лесно да се чисти, мека, да ги задржи вашето куче удобно. - На капакот за домашни миленици е издржлив и удобно.Тоа ја заштитува вашата од косата, мирис и нечистотија, без да се грижиш за првут или ноктот знаци на седиштето и гарантира безбедноста на вашето домашно милениче. - Дизајн на : Тока дизајн, лесно да го инсталирате, вметнете ја појас во седиштето јаз, и потоа се приспособат на зад перница според седиштето големина за да се направи тоа цврсто фиксирани на седиштето. - Изработка : Прецизност шевови на површината, носат-отпорни, и издржливи, а во исто време да додадете чувство на декорација на вашиот автомобил. - Погоден за повеќето автомобили, камиони и спортски автомобили, со страна опфаќа, пет седишта опфаќа може да се заштити вашиот целиот предното седиште од гребнатини.Спецификација : - Материјал : Лажен Suede Size Табела : 50x45x55cm/19.69x17.72x21.65inch Package Вклучува : 1 Парче Милениче Cover Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Главните карактеристики

- Material:
 Fake Suede
Size Chart:
50x45x55cm/19.69x17.72x21.65inch :
Package Includes:
1 Piece Pet Cover :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-3mm differences due to manual measurement. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :
Избор на клиент