.

.

Romlon Тетоважа Комплет Професионални - Заврши Тетоважа Пиштол Машина за Полнење Ротари Тетоважа Машина LED Напојување 40Pcs Касети Игли Кожата Пракса Тетоважа Додатоци

Romlon Тетоважа Комплет Професионални - Заврши Тетоважа Пиштол Машина за Полнење Ротари Тетоважа Машина LED

DEN 1655.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со сите стандардни кертриџ костец и машини пенкало.Уште поважно, ние имаат акумулирано повеќе од 10 години на доверба и искуство.Е направен од високо квалитетни материјали, долгорочна употреба не е топла, 'tattoo' пен машина работен век на повеќе од 3000 часа.Факултетот за дизајн на тетоважата пенкало е поблиску да се подготви и да пишува.Формирањето на дијамант вклучува околу 2 милиони луѓе од рударството, сортирање, обработка, оценување, продажба, и конечно на потрошувачите.Ова удобно тетоважа пенкало е ергономски дизајниран и да може ефективно да се намали рака замор.Romlon беше основана во 2008 година, ние ги комбинира "убавината, трајност и иновации" заедно за да се обезбеди тетоважа почетници и уметници со голем број на тетоважа машина, тетоважа комплет, и потрошен материјал.Така дијамантите се, исто така, синоним за убавина, издржливост и реткост.Но, тоа ќе биде поскапо.Ние постојано се надградуваме нашите производи.Факултетот за дизајн на тетоважата пенкало е поблиску да се подготви и да пишува.Со искуство, да знаеме што тетоважа уметници и аматери' треба на тетоважа производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент