.

.

JIVANER Јута кромид кошница виси за провизии | Компир лук кромид складирање | Boho ѕид кошеви за кујна | Лук чувар | Бохемски handwoven ѕид овошје или veggie кошница оркестарот | Се

JIVANER Јута кромид кошница виси за провизии | Компир лук кромид складирање | Boho ѕид кошеви за кујна | Лук

DEN 1924.80

Пристапност
Во достапна форма

Јута.HANDWOVEN ЈУТА ВИСИ КОШНИЦА : множество на два јута кошеви за ѕид складирање внимателно се рачно изработени и weaved од врвен квалитет јута кабелот во Виетнам.ПОМОГНЕ ДА се разјасни КОНТРА ПРОСТОР : мали и големи виси складирање кошеви ќе ви помогне со просторот во вашата кујна.УНИКАТЕН СТИЛ ЗА ВАШИОТ BOHO КУЈНА УКРАСИ : ќе додадете една симпатична природни, рустик и гроздобер изглед на вашиот ѕид décor.ДИШЕ ЗЕЛЕНЧУК И ОВОШЈЕ ВИСИ КОШНИЦА : еко ѕид кошеви се идеални за кромид, garlics, компири или овошје како што се добро порозни на воздухот.ЅИДОТ на РАСТЕНИЈАТА КОШНИЦА : сет од 2 виси кошеви, исто така може да се користи како цвеќе или растение кошница за ѕид.JIVANER јута виси складирање кошеви за кујнски ѕид.Овие прекрасни рачно изработени кошеви ќе додадете димензија на вашата кујна ѕид додека создавање на симпатична и убава природна бохемски изглед на вашиот дом décor.Содржина : 1 голема складирање кошница 8" x 11" околу - Идеален како сад за кромид, компири, овошје или како цвеќе или растение држачот. 1 мала виси кошница 6.7" x 7.8" околу - Совршени како лук чувар, за јатчесто овошје или вкусен растенија.Не го потопувајте или да се мие со вода.Ако е потребно, користете влажна крпа за да ги избрише кошници за чистење.Со Jivaner гаранција, вашиот boho дома декор камења партнер.Прави нашата најголема да ви помогне да се зајакне љубов во вашиот дом.Namasté.

Главните карактеристики

Избор на клиент