.

.

Автомобил Задна Камера Кабел, Автомобилот Задни Приказ на Камерата Адаптер Кабел за VI Jetta 5 6 MK5 MK6 Passat B6 Touran

Автомобил Задна Камера Кабел, Автомобилот Задни Приказ на Камерата Адаптер Кабел за VI Jetta 5 6 MK5 MK6 Passat

DEN 624.00

Пристапност
Во достапна форма

[Професионален Дизајн] - Нашите Задна Камера Кабел користи напредна технологија и професионален дизајн, кој висока точност, стабилни перформанси и висока сигурност. [Оригиналната Стандард Дизајн] - 100% Сосема Нов Резервни Автомобил Задните Приказ На Камерата Адаптер Кабел.Оригиналната стандард дизајн, обезбеди голема брзина за пренос на податоци. [Професионален Дизајн] - Нашите Задна Камера Кабел користи напредна технологија и професионален дизајн, кој висока точност, стабилни перформанси и висока сигурност. [Професионален Дизајн] - Нашите Задна Камера Кабел користи напредна технологија и професионален дизајн, кој висока точност, стабилни перформанси и висока сигурност. [Професионален Дизајн] - Нашите Задна Камера Кабел користи напредна технологија и професионален дизајн, кој висока точност, стабилни перформанси и висока сигурност. [Професионален Дизајн] - Нашите Задна Камера Кабел користи напредна технологија и професионален дизајн, кој висока точност, стабилни перформанси и висока сигурност. [Професионален Дизајн] - Нашите Задна Камера Кабел користи напредна технологија и професионален дизајн, кој висока точност, стабилни перформанси и висока сигурност. [Fitment] - Rear View Camera Кабел е посебно дизајниран да се вклопуваат за VI Jetta 5 6 MK5 MK6 Passat B6 Touran со MIB RCD330. Ве молиме потврдете, ако тоа одговара за вашиот автомобил пред да нарачате. [Прилагодено Услуга] - Вашето задоволство е наша најголема concerm.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно да ни e-mail.Нашата служба за корисници ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа. [Едноставна Операција] - Компактен и исклучителна, 24cm доволно долго жица, лесен и удобен за користење.Стабилни перформанси, совршена замена кабел за стари или скршени еден.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични + Метал Боја : Црна + Жолто + Сина Вкупна Должина : 24cm/9.4 инчен Пакет Тежина : околу.8g Fitment : по Golf VI Jetta 5 6 MK5 MK6 Passat B6 Touran со MIB RCD330 Пакет Листа : 1 * Задна Камера Кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент