.

.

ZJchao 6?во тоа?1 Стабилни Перформанси 87Wpd Dock Станица, Докинг Станица, Алуминиум Легура Сигурен за Лаптоп Компјутер

ZJchao 6?во тоа?1 Стабилни Перформанси 87Wpd Dock Станица, Докинг Станица, Алуминиум Легура Сигурен за Лаптоп

DEN 1231.20

Пристапност
Во достапна форма

Usb3.0 Пренос 5 Gb/S, Максимална Моќност Понудата 4.5 W, Сигурен е Во Употреба.Usb C Женската Порта : 20 V @ 3А, Максимална Поддршка 87 W Адаптер.За Hdmi : 4 K X 2К (3840 X 2160) 30 Hz / 4 K X 2 K, Компатибилен Надолу Со 1080 P 720 P, Итн.Usb C Машки Порт, Обезбедува Домаќин Usb C Порта На Уредот Во Согласност Со Usb3.0/3.1 Спецификација.Доаѓа Со 87 W Pd Usb C Полнење Порта, Која Може да го Замени Вашиот Оригиналот.Реши Дисипација На Топлина Или Гребење Проблеми.Само Plug And Play, Не Преземете Возачот.Стабилни Перформанси И Долг Животен Век.Функција : 1. Доаѓа Со 87 W Pd Usb?C Полнење Порта, Која Може Да Го Замени Вашиот Оригиналот.Реши Дисипација На Топлина Или Гребење Проблеми.Само Plug And Play, Не Преземете Возачот.Стабилни Перформанси И Долг Животен Век.2. За Hdmi : 4 K X 2К (3840 X 2160) 30 Hz / 4 K X 2 K, Компатибилен Надолу Со 1080 P 720 P, Итн.3. Usb3.0 Пренос 5 Gb/S, Максимална Моќност Понудата 4.5 W, Сигурен е Во Употреба.4. Usb C Женската Порта : 20 V @ 3А, Максимална Поддршка 87 W Адаптер.5. Usb C Машки Порт, Обезбедува Домаќин Usb?C-Порта На Уредот Во Согласност Со Usb3.0/3.1 Спецификација.6. Rj45 Ethernet Брзина : 1000 Mbps.Usb?C Интерфејс Спецификација Со Изградена?Во Конверзија Чип, Приклучок И Play Specification : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : 6?Во тоа?1 Приклучните Station Material : Алуминиум Легура Мултифункционален Usb C Докинг Станица : Центар Со 4 K За Hdmi Видео Излез, 2 Usb3.0 Господар Пристаништа, 1000 Mbps Ethernet Адаптери, И 2 Pd Полнење Пристаништа.За Hdmi ™ Излез : До 4 K Uhd Resolution Gigabit Ethernet : До 1000 Mbps Полнење Port : До 87 W Моќ Output Package Листа : 1 X Докинг Станица.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
6?In?1 Docking Station
Material:
Aluminum Alloy
Multifunctional Usb C Docking Station:
Hub With 4K For Hdmi Video Output, 2 Usb3.0 Master Ports, 1000Mbps Ethernet Adapters, And 2 Pd Charging Ports.
For Hdmi Output:
Up To 4K Uhd Resolution
Gigabit Ethernet:
Up To 1000Mbps
Charging Port:
Up To 87W Power Output
Package List:
1 X Docking Station
Избор на клиент