.

.

Wakauto Дизел Мотор Времето Алатка Јаглероден Челик Трајни Времето Алатка Camshaft Tensioner Чудак Cam Заклучување Појас за во Автомобил Камион Авто Возило

Wakauto Дизел Мотор Времето Алатка Јаглероден Челик Трајни Времето Алатка Camshaft Tensioner Чудак Cam Заклучување

DEN 2080.80

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетен материјал, издржливи во употреба.Објектот е најдобар избор ако ви треба да ја заклучите camshaft, вратило или дизел пумпа додека поставување на времето појас.Секоја алатка на полнење може да биде vailable одделно.Можете да се исчисти брзо.Тоа може да се чистат и го стави во шкафот.Тоа не заземаат многу простор и може да се чува добро.Комплет Содржина : Инјекција пумпа за заклучување, pin, tensioner заклучување на алатката, ги заклучување алатка.Description Are сте во потрага за еден професионален, но прифатлива дизел мотор времето алатка?Дали сте во потрага за здрав, сигурен алатка која можат да прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални дизел мотор времето алатка мора да ги задоволи потребите.Тоа е еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Големина : 21 x 14 х 2 см.- Материјал : Јаглероден челик.Пакет Including1 поставите дизел мотор времето алатка.

Главните карактеристики

Избор на клиент