.

.

Надзор Камера Заградата Стои Трајни Заградата Стои Лесни Камера Планината Заградата Камера Заградата Стои Надзор на Камери за видео надзор Камера

Надзор Камера Заградата Стои Трајни Заградата Стои Лесни Камера Планината Заградата Камера Заградата Стои Надзор

DEN 230.16

Пристапност
Во достапна форма

Тоа се прави на еден здрав, лесен алуминиум, издржливи во употреба.Duckbill задебелување дизајн, може да се прилагоди на следење агол нагоре и надолу.Се применува за надзор камери од различни брендови како што се Dahua.Ја спречува рѓа и се протега на живот на заградата за издржливост.Оваа монтажа заградата за видео надзор камера живеалишта можат да носат до 11 килограми.Функција : Ова монтажа заградата за видео надзор камера живеалишта можат да носат до 11 килограми.Тоа се прави на еден здрав, лесен алуминиум, издржливи во употреба.Се применува за надзор камери од различни брендови како што се Dahua.Duckbill задебелување дизајн, може да се прилагоди на следење агол нагоре и надолу.Ја спречува рѓа и се протега на живот на заградата за издржливост.Spezifikations : Состојба : Бренд New Color : Прикажува како picture Model : 508 LMaterial : Алуминиум alloy Installation Метод : Ѕид mounting Size : Прибл.55*70*190mm/2.2*2.8*7.5 in Weight : Прибл.155g/5.5 oz Package Листа : 1 * Bracket1 * Завртка Пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент