.

.

LIANXUE Бела LED Клучни Пронаоѓач Локатор Најдете Изгубени Клучеви Синџир Keychain Свирче Звук Контрола

LIANXUE Бела LED Клучни Пронаоѓач Локатор Најдете Изгубени Клучеви Синџир Keychain Свирче Звук Контрола

DEN 2422.80

Пристапност
Во достапна форма

Прикачи на овој електронски клучни пронаоѓач на вашиот копчињата.Звукот ќе достигне одредена децибели кога свирка или зборување, а потоа звуци и да ви помогне да го најдете вашиот копчињата со фенерче функција.По неколку минути, кога не постои никаква бучава, тоа ќе престане да тон и трепка себе.Боја : Бела.Материјал : пластика. 100% сосема нов и висок квалитет Како да го користите : 1. Прикачи на овој електронски клучни пронаоѓач на вашиот копчињата. 2. Звукот ќе достигне одредена децибели кога свирка или зборување, а потоа звуци и да ви помогне да го најдете вашиот копчињата со фенерче функција. 3. По неколку минути, кога не постои никаква бучава, тоа ќе престане да тон и трепка себе.Количина : 1pcs (за скролување не се вклучуваат) за скролување не се вклучуваат Боја : Бела Материјал : пластични Димензии : 8cm/3.12" (приближно) (Вклучени се и 1 компјутер ag3 копчето батеријата) ми се допаѓа многу од : Лесен за употреба и удобен за носење, МИНИ Симпатична .Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме.

Главните карактеристики

Избор на клиент