.

.

BigBigHundred Возило 3,5 мм Машки да Машки Двојна Глава Аудио приклучок за Слушалки Поврзување на Кабелот за Уреди со Аудио Интерфејс на 3.5 - Црна 1.8 m

BigBigHundred Возило 3,5 мм Машки да Машки Двојна Глава Аудио приклучок за Слушалки Поврзување на Кабелот за

DEN 1526.40

Пристапност
Во достапна форма

✅ 1. Применливи за : оваа аудио кабел е применливо за уреди со аудио интерфејс на 3.5 може да бидат поврзани. ✅ 2. Поврзете телефонот на аудио : поврзете телефонот на аудио помошен порта со аудио кабел. ✅ 3. Злато Позлатен зглобовите ќе не ' рѓа : трајни и носат-отпорни, тоа може ефикасно да се намали пренесувањето на загуба на квалитет на звукот и да го врати добар квалитет на звукот.

Главните карактеристики

Избор на клиент