.

.

Wenko Сет на 5 Не се Лизга Налепници, Пластика, 10 x 10.5 см, Розова

Wenko Сет на 5 Не се Лизга Налепници, Пластика, 10 x 10.5 см, Розова

DEN 485.52

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Сет од 5 не се лизга налепници во школка дизајн.Ја спречува лизгање во бања и туш.Направен од висок квалитет на еко-пријателски пластични во розова боја.Големина (L x W) : 10 x 10.5 см секој.Меѓународни производи имаат посебни услови, се продава од странство и може да се разликуваат од локалните производи, вклучувајќи ги собере, возраст рејтингот, и јазикот на лекот, означувањето или упатството.Модерна санитарна керамика се карактеризира со својата тешко се изедначи површината, која, во присуство на вода и сапун, може брзо да се трансформира во опасни Арена.Симпатична налепници не се лизга форма на школки ефикасно да се спречи лизгање во када и туш, благодарение на нивните слој и нудат сигурен држење на телото.Практична тапа Сет од 5 дарежлив едноставно ремени и ниска преку вшмукување чаши и тогаш, исто така, во време на потреба или напуштање на остатоци.Тоа е направен од висок квалитет на еко-пријателски пластични материјали и карактеристики на тренд боја : розова.Материјал : Пластични Боја : Розова Димензии W/H/L : 10 x 10.5 см Не се пакувани тежина : 146 g.

Главните карактеристики

Избор на клиент