.

.

100pcs Kraft Хартија Подарок Висат Ознаки Накит Labels Ознака Гроздобер Свадба Висат Ознаки Занает Оркестарот 2x3.3cm

100pcs Kraft Хартија Подарок Висат Ознаки Накит Labels Ознака Гроздобер Свадба Висат Ознаки Занает Оркестарот

DEN 424.80

Пристапност
Во достапна форма

ღ Мултифункционален kraft хартија ознаки, одлична за карта во донесувањето одлуки, embellishments, scrapbooking, bookmarks (ознаки), знакот на одлуки и многу други уметност и занает проекти. ღ Може да се користи за да виси декорација.Совршен за користење како подарок ознаки, цена тагови, багаж, етикети свадба корист, рачно изработени колачиња ознаки, чоколадо кутија, восок од свеќа и сапун кутија. ღ за Голема свадба, забава, роденден, бебе туш, годишнина и др. ღ На гроздобер ознаки се совршени за облека ознаки, цена тагови, подарок ознаки, студент зборови картички, букмарк ознаките, cupcake toppers, сакаат дрвја, благодарам белешки, љубов белешки, scrapbooking. ღ Големина : стан.3.3cmx2cm/1.30inx0.79in. 100% сосема нов и висок quality Features : Мултифункционален kraft хартија ознаки, одлична за карта во донесувањето одлуки, embellishments, scrapbooking, bookmarks (ознаки), знакот на одлуки и многу други уметност и занает проекти.Може да се користи за да виси декорација.Совршен за користење како подарок ознаки, цена тагови, багаж, етикети свадба корист, рачно изработени колачиња ознаки, чоколадо кутија, восок од свеќа и сапун кутија.Одлично за свадба, забава, роденден, бебе туш, годишнина и др.Хартиените Ознаки само,други додатоци демо на сликата не е included Specifications : Материјал : Kraft Paper Size : стан.3.3cmx2cm/1.30inx0.79in Color : Црна,Кафеава,White Quantity : 100 Pcs Note : Нема мало package Transition : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 100 x Хартија Ознаки.

Главните карактеристики

Избор на клиент