.

.

Avery Сјајот Врзивно средство со 1 Круг Прстен, 175-Лист Капацитет, Боја Ќе се Разликуваат, 1 Врзивно (3239)

Avery Сјајот Врзивно средство со 1 Круг Прстен, 175-Лист Капацитет, Боја Ќе се Разликуваат, 1 Врзивно (3239)

DEN 150.00

Пристапност
Во достапна форма

Око-фаќање на искра shimmery сјајот покрие со екстра pop на боја во внатрешноста.Сјајот останува во такт и не фаќа за исклучување, па вашите врзивно останува светкавиот за целата учебна година!.Вистинската боја добил ќе се разликуваат од кај оние прикажани.Две внатрешни џебови. 1 врзивно средство, 175-лист капацитет избрани пакет.Пак некои луѓе, оваа учебна година во училиштето, со овие забавни, светкавиот сјајот врзива.На врзива функција за координирање на бои на внатрешноста и силна 1-инчен круг прстени кои имаат до 175 листови хартија.Две внатрешни џебови екстра понуда за складирање и организација за лабава и unpunched трудови.На здрав изградба е идеален за употреба во текот на учебната година.Пак некои луѓе, оваа учебна година во училиштето, со овие забавни, светкавиот Сјајот Врзива.Око-фаќање, shimmery сјајот надворешноста е надополнет со дополнителни pop на боја во внатрешноста.Сјајот останува стави и сакајте се фаќа за исклучување, па вашите врзивно сјаат на целата учебна година.Силна еден-инчен круг прстени држи до 175 листови хартија, и два внатрешни џебови екстра понуда за складирање и организација за лабава и unpunched трудови.На здрав изградба е идеален за употреба во текот на учебната година.

Главните карактеристики

Избор на клиент