.

.

Р. КОЊ 60/62Inch Голф Чадор Транспарентен Чадори Автоматски се Отвори Голема Windproof Водоотпорен Стап Чадори за Мажи и Жени

Р. КОЊ 60/62Inch Голф Чадор Транспарентен Чадори Автоматски се Отвори Голема Windproof Водоотпорен Стап Чадори

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

ПОСИЛНА & ПОЛЕСНИ—капата ребро се направени од издржлив стаклени влакна кои се многу посилни и полесни од традиционалните железен чадор ребро.Тоа е rustless и добар изглед.Исто така, неговата windproof функција е извонредна.ВИСОКО ниво на ТРАНСПАРЕНТНОСТ & ВОДООТПОРЕН—Нашите чадор маска е направена од РОЕ(Полиолефин Еластомер) материјал кој е високо ниво на транспарентност, лесни и издржливи.Тоа е и водоотпорен.Вие не треба да се грижите за протекување дури и ако врне тешко.AUTOMATIC OPEN—капата е автоматски отворен дизајн.Притискање на малото копче на сеопфатна контрола, тоа ќе отвори во секунда.Со овој удобен дизајн, вие не треба да го отворите вашиот чадор во дождот кога врне, одеднаш.LIGHTWEIHGT—Нашата транспарентна голф чадор е 25.6 Инчен(L) x 2 Inch(W) и 0.59 кг.Тоа е многу лесен и пренослив.ЗАДОВОЛЕН КЛИЕНТ СЕРВИС—ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако вашиот пакет е било квалитетот или квантитетот проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас.Ајде да даде обидете се и вие не би се жалам!.

Главните карактеристики

Избор на клиент