.

.

Метална Рамка Свиткување Помине Уметност Опрема Помине Парче Метал Врежана Мувла Трајни Помине Уметност DIY Алатка Помине Метал Крива Правење на Калапот за Помине ?

Метална Рамка Свиткување Помине Уметност Опрема Помине Парче Метал Врежана Мувла Трајни Помине Уметност DIY

DEN 234.96

Пристапност
Во достапна форма

Ноктите врежана се користи за да се создаде убава модели на вашите нокти, кој ви се допаѓа.Можете да притиснете на помали метална рамка за да се направи тоа се вклопуваат подобро, вклучувајќи круг и квадрат врежана мувла.Може да се користи за исполнување на различни ноктите форми потреби, лесно да се направи нокти декоративни форми.Висок квалитет на материјалите, не‑токсични, безопасни, заштита на животната средина, издржливи.Погоден за домашна употреба, ноктите салон, итн.Посебно дизајниран за притискање radian за подобро да одговара на вашите нокти.Функција : 1. Може да се користи за исполнување на различни ноктите форми потреби, лесно да се направи нокти декоративни форми.2. Ноктите врежана мувла се користи за да се создаде убава модели на вашите нокти, кој ви се допаѓа.3. Можете да притиснете на помали метална рамка за да се направи тоа се вклопуваат подобро, вклучувајќи круг и квадрат врежана мувла.4. Погоден за домашна употреба, ноктите салон, итн.Посебно дизајниран за притискање radian за подобро да одговара на вашите нокти.5. Висок квалитет на материјалите, не‑токсични, безопасни, заштита на животната средина, издржливи.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Помине Уметност Врежана Mold Material : Пластични Употреба : Дома, да помине уметност продавница, итн.Големина : Како Слики Покажуваат Пакет Листата : 2 x Помине Уметност Врежана Mold2 x Врежана Мувла Род .

Главните карактеристики

Избор на клиент