.

.

Преносни Милениче Материјали Виткање Милениче Шатор Отворено Куче Сонцето Засолниште Куќа Мини Кити Мачка Куче Шатор Милениче Материјали за Активности на Отворе?

Преносни Милениче Материјали Виткање Милениче Шатор Отворено Куче Сонцето Засолниште Куќа Мини Кити Мачка Куче

DEN 311.04

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направени од квалитетни крпа, издржливи и отпорни на нечистотија.ПРЕДНОСТ : Лесни, може да биде укината, лесно да се носат.УПОТРЕБА : Тоа може да биде домашно милениче гнездо, погоден за мали миленичиња, мачки, кучиња, или зајаци.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Лесно да се Чисти, Измијте го со Студена Вода и да се Исуши.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Може да ја користат и дома и надвор.Идеално место за миленичиња на патувањата, на изложби, или турнири.Функција : МАТЕРИЈАЛ : Направени од квалитетни крпа, издржливи и resistive на нечистотија.КОРИСТ : Лесни, може да биде укината, лесно да се носат.УПОТРЕБА : Тоа може да биде домашно милениче гнездо, погоден за мали миленичиња, мачки, кучиња или зајаци.ЧИСТЕЊЕ : Лесно да се Чисти, Измијте го со Студена Вода и да се Исуши.ПРИМЕНА : Може да се користи и дома и надвор.Идеално место за миленичиња на патувањата, на изложби или турнири.Опис : Главен Материјал : Cloth Item Големина : Прибл.(L*W*H)40*40*38cm Color : Blue Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm=0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент