.

.

Ореви, Крило Ореви Лесно да се Користи Широко се Користат за Машини

Ореви, Крило Ореви Лесно да се Користи Широко се Користат за Машини

DEN 1099.20

Пристапност
Во достапна форма

Овие плодови се добар контакт перформанси, обезбедувајќи стабилна работа.Овие ореви поседува јасна и дури и теми,здрав и сигурен, не се лизга, лесен за употреба.Овие плодови се лесни за употреба и ракување.Оваа орев има крило на секоја страна која ви помага да се стегне орев без алатки.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, овие крило ореви се издржливи со долг животен век.Широко се користи во опрема која се бара чести демонтажа и одржување, како на пример : машини, електронска опрема, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент