.

.

Алатка За Помош На S&G 14300 Силен Машина

Алатка За Помош На S&G 14300 Силен Машина

DEN 550.56

Пристапност
Во достапна форма

Пакет димензии : 0.762 cms L x 9.652 cms W x 28.702 cms H. Пакет количина : 1. Тип на производ : Авто Додаток.Пакет тежина : 0.472 килограми.SGT14300 Карактеристики : -Прави точни, директно парчиња со чисти рабовите на гума или пластични црева, ПВЦ цевка и одредени видови на жица кабел и жица. -Рачките нагоре за да 1-1/8" OD материјал. -За автомобилската, autobody, морски и авијација продавница. -Моќна Машина.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -1 Инчи.Вкупна Ширина - страна на Страна : -3.2 Инчи.Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -10.7 Инчи.Целокупниот Производ Тежина : -0.65 Фунти.

Главните карактеристики

Избор на клиент