.

.

Cragcliff Дрвени Cosplay Аниме Мечеви, Kanroji Mitsuri Самурајски Меч, Бела Sunwheel Нож со Midarekomi Катана 30 во

Cragcliff Дрвени Cosplay Аниме Мечеви, Kanroji Mitsuri Самурајски Меч, Бела Sunwheel Нож со Midarekomi Катана

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Мечот се користи од страна на Карактерот Kanroji Mitsuri во стрип "Демонот Slayer : Ножот" и нејзините изведени дела.Вкупна должина : 30.71 инчи; Нож должина : 28.94 инчи; се справи со должина : 8.86 инчи; Обвивка должина : 21.85 инчи; Меч тежина : 0.77 фунти.Сечилото материјали : дрво; Обвивка : пластика; Рачка : пластика.Дршката одговара на вашата дланка совршено, лесно е да се одржи, и ви овозможува максимална удобност при користење.Дрвени мечеви, затоа не се остри, насликан на површина, шарени, погоден за играње на улоги, не може да се погоди или исецка други објекти енергично, погоден за сите луѓе.The детали за производот на различни серии се малку различни.Мечот се користи од страна на Карактерот Kanroji Mitsuri во стрип "Демонот Slayer : Ножот" и нејзините изведени дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент