.

.

COMGO Пондерирана Обрачот за Возрасни Фитнес,8 Делот кој се одвојува Одговара Обрачот за Жените, Губење на Тежината, од не ' Рѓосувачки Челик Тренингот Карики за Полов?

COMGO Пондерирана Обрачот за Возрасни Фитнес,8 Делот кој се одвојува Одговара Обрачот за Жените, Губење на Тежината,

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ТЕКСТУРА ПОСТАВКА : просечна обрачот усвојување на единствена анти-лизга текстура дизајн,поубаво и поудобно да се користи, погоден за масти и тенки луѓе, фитнес ентузијасти, јога, итн,долго време нема болка.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : фитнес обрачот е направен од NBR заштита на животната средина материјал и поцинкуван цевка од нерѓосувачки челик, посилна и посилна во споредба со други пластични обрачи, трајни, да ви донесе подобар спортски искуство.МОНТАЖНИ КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : вежба обрачот се состојат од 8 секции монтажни заграда,,слободни спојување, ,лесен за носење и чување, се навраќа на многу мал простор.ГОЛЕМИНА И ТЕЖИНА : Надворешниот дијаметар на обрачот е 34.65 инчен, нето тежина е за 2.43 фунти (може да се додаде на 6.62 фунти , Имајте на ум : Постои одредена толеранција на големината бидејќи на рачни мерења на локации , и не влијае на користењето).ВЕЖБАЈТЕ СОВЕТ : Почетници се предлага да се вршат 5-10 минути секојдневниот на почетокот.Се инсистира на околу 2 недели, ќе го најдете вашиот половината ќе бидат потенки отколку пред тоа.Спецификации : Монтажни : 8 Секции Нето Тежина : 2.43 фунти Надворешниот Дијаметар : 34.65 инчен Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пена : Висока Густина Пена Инсталација чекори 1. Усогласување на Интерфејс 2. Притиснете на snap-3. Вметнете Интерфејс 4. Инсталацијата заврши answer : ___________________________ Note : Во последните инсталација чекор ,ќе треба да го притиснете тока со палецот.

Главните карактеристики

Избор на клиент