.

.

Kariwell Секојдневен Фустан, Лето Деца Деца Бебе Девојка Шарени Износени Лак Принцеза Партија Свадба Секојдневен Фустан Sundress

Kariwell Секојдневен Фустан, Лето Деца Деца Бебе Девојка Шарени Износени Лак Принцеза Партија Свадба Секојдневен

DEN 2364.00

Пристапност
Во достапна форма

❤❤МАТЕРИЈАЛ Памук; Удобни, меки и кул,симпатична бебе девојки малку цвет печати фустан. ❤❤НАЈДОБАР ПОДАРОК најдобар подарок за малите девојчиња, девојка е убава и симпатична фустан.Малку девојки облечи голема игра за облека, родендени партија, свадба партија, фотографирање пука, се облекуваат датуми, или само на прошетка низ бонбони продавница. ❤❤Се МИЈАТ И нежно рака мие и сува-чисти се препорачува.Користете благ детергент и висат суво, но не bleach, и користете топла вода. ❤❤ДИЗАЈН Прекрасен дизајн со висок квалитет и мек материјал, одговараат за пролет ,есен,лето ,удобен за носење. ❤❤ПОВОД Совршен за летен одмор, секојдневно носење, патување и партиско- фустан за бебе девојка роденден се облекуваат за бебе девојка 1 година новороденче облека за бебе девојка туту облека за бебе девојка крштевањето облека за бебе девојка во црвен фустан за бебе девојка партија фустан за бебе девојка татковци ден облека за бебе девојка цвет девојка се облекуваат за бебе розев фустан за бебе девојка златен фустан за бебе девојка жолта облечи за бебе девојка 1-ви роденден се облекуваат за бебе девојка црн фустан за бебе девојка. ❤️Информација за производот : Пол : Девојки Материјал : Памук Мешавина Облека Должина : Редовни Шаблон Тип : Шарени Декорација : Ниту еден Ракав должина : без Ракави Стил : Мода Јака : Плоштадот Повод : Вообичаена,Секојдневна И рака мие и во машина за миење е во РЕД Пакет вклучуваат : 1 PC Фустан❤️Големина Детали : Препорачана Возраст : 12-18 Months Label Големина : 80 Bust : 56cm/22.1"Должина : 50cm/19.7"Height : 70-80 CMRecommended Возраст : 18-24 Months Label Големина : 90 Bust : 60cm/23.6"Должина : 52cm/20.5"Висина : 80-90 CMRecommended Возраст : 2-3 Years Label Големина : 100 Bust : 64cm/25.2"Должина : 55cm/21.7"Height : 90-100 CMRecommended Возраст : 3-4 Years Label Големина : 110 Bust : 68cm/26.8"Должина : 57cm/22.5"Height : 100-110 CMRecommended Возраст : 4-5 Years Label Големина : 120 Bust : 72cm/28.3"Должина : 59cm/23.2"Height : 110-120 CM❤️100% ЗАДОВОЛНИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ: За што станува збор, beforesale, insale и aftersale,ве молиме контактирајте со нас прв &ние ќе се реши на вашето барање ,враќање или повраток е достапен,ќе се направи сте 100% задоволство.

Главните карактеристики

Избор на клиент