.

.

Cinbloo Сончевиот Систем Круг Бања Килими Вселената Деца Образовни Учење Мат Multicolor Планета Не се Лизга Област Килими Мека Волна Кат Тепих за Спалната соба Playroom Расадн?

Cinbloo Сончевиот Систем Круг Бања Килими Вселената Деца Образовни Учење Мат Multicolor Планета Не се Лизга

DEN 863.76

Пристапност
Во достапна форма

❤[Класичен дизајн] : Овој производ е отпечатена со црна сончевиот систем обрасци да се вклопуваат во со различни дома декорација стилови. ❤【Здрав материјал】 : Ова вселената килим тепих направени со висок квалитет 100% полиестер.Нема штетни хемикалии, без мирис, не се лизга, лесно чистење и заштита на вас и вашето семејство се здрави.Овој килим мат е екстремен трајни, отпорни на дамки, бледнеат отпорни и направена да трае многу години. ❤[Производ Големина и Боја] : 36"x36" со multicolor боја.Должината е само во право за Почиста и Фен. ❤[Применливи сцена] : Совршено за спална соба, бања, кујна, купатило, mudroom, вратата, дневна, добар изглед и функционални во исто време. ❤[Лесно да се чисти] : Ние препорачуваме правосмукалка редовно и на самото место чистење со чиста крпа.Секогаш ја тестираме една мала област во прв план.Употреба на руг подлога се препорачува да се спречи пропаѓање и движење.На килим е дизајниран во уникатни бои, создавајќи мирна атмосфера за вашите перење соба, бања, кујна, купатило, mudroom, вратата, салон.Збогатете го вашето оркестарот и да ги искажете вашето чувство за стил со едноставна килим дека се чувствува привлечно, деца и домашни миленици-пријателски.Детали : Дизајниран со галакси и сончевиот систем и сл.Боја:Црна.Големина:36"x36".Материјал:100% полиестер.Одржување : Ние препорачуваме правосмукалка редовно и на самото место чистење со чиста крпа.Секогаш ја тестираме една мала област во прв план.Се тркалаат килими за брзо и лесно складирање во текот на годината.Напомена : ☆ве Молиме овозможи 1 - 2cm (0.4" - 0.8") отстапувања поради прирачник за мерење.☆Килим подлога не се вклучени но препорачливо.

Главните карактеристики

Избор на клиент