.

.

Контрола Уреди SW10-0A075 ШВ Серија ASME сигурносен Вентил

Контрола Уреди SW10-0A075 ШВ Серија ASME сигурносен Вентил

DEN 204.48

Пристапност
Во достапна форма

Пакет Димензии : 6.0" (L) x 3.0" (W) x 1.0" (H).Пакет Количина : 1. Тип На Производ : Вентил.Земја На Потекло : Сад.Контролни Уреди, ШВ Серија, Месинг ASME сигурносен Вентил, макс.Темп. 250 F, 75 psi поставите притисок, проток 673 SCFM, 1 инч машки NPT.

Главните карактеристики

Избор на клиент