.

.

Стерео Аудио Кабел, Чист Бакар Диригент Аудио Кабел за Продолжување Лесно да се Носат Високо Еластична ПВЦ Материјал Аудио Продолжување за Звучна Картичка/Електри

Стерео Аудио Кабел, Чист Бакар Диригент Аудио Кабел за Продолжување Лесно да се Носат Високо Еластична ПВЦ Материјал

DEN 2256.00

Пристапност
Во достапна форма

Приклучокот со злато позлата третман, не е лесно да се оксидација, добар контакт.Жица направени од високо еластична ПВЦ материјал, удобно рака чувство, мека, со еластичност.Се користи за продолжување на 6.35 mm интерфејс, најчесто се види во различни звучни картички, звучни конзола, електронски орган, електрична гитара опрема.Диригент на OFC без кислород, со вткаена оклопна, силни анти-мешање способност и добар пренос перформанси.Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.Функција : 1. Жица направени од високо еластична ПВЦ материјал, удобно рака чувство, мека, со еластичност.2. Диригент на OFC без кислород, со вткаена оклопна, силни анти-мешање способност и добар пренос перформанси.3. Приклучокот со злато позлата третман, не е лесно да се оксидација, добар контакт.4. Се користи за продолжување на 6.35 mm интерфејс, најчесто се види во различни звучни картички, звучни конзола, електронски орган, електрична гитара опрема.5. Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Cable Wire Слој : PVCColor : Како Слики Shown Quantity : 1 PCSInterface Тип : 6.35 mm Машки да 6.35 mm Female Contact Тип : за TRS Стерео Extension Plug : Злато Plating Optional Должина : Околу. 1.8 m/5.91 фт, 3м/9.84 фт, 4.5 м/14.76 фт, 6m/19.69 ft Пакет Листа : 1 x Audio Кабел.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Cable
Wire Coating:
PVC
Color:
As Pictures Shown
Quantity:
1PCS
Interface Type:
6.35mm Male to 6.35mm Female
Contact Type:
for TRS Stereo Extension
Plug:
Gold Plating
Optional Length:
Approx. 1.8m/5.91ft, 3m/9.84ft, 4.5m/14.76ft, 6m/19.69ft
Package List:
1 xAudio Cable :
Избор на клиент