.

.

Topotdor Hopscotch Деца Килим,Едукативни детски Килим Супер Меки Кадифен Playroom Тепих за Спалната соба, Расадник, во Училница, Учење, Подарок за Девојки и Момчиња (Розова, 28x63)

Topotdor Hopscotch Деца Килим,Едукативни детски Килим Супер Меки Кадифен Playroom Тепих за Спалната соба, Расадник,

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.ПРОСВЕТЛУВАЊЕ УЧЕЊЕ s раниот развој, затоа што тоа им обезбедува на вашето дете со идеално место за да го поминуваат времето во удобен и образовни сигурна игра област.Употреба : Шатор, Детска соба, Дневна соба, Кревет соба, Игра соба,Студија. -Не се лизга на дното дизајн се избегнува повреда и обезбедува соодветна заштита за вашето дете.Дебелина : 0.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Ние се осигура дека нашите килими се придржуваат до највисок квалитет, така што вашите деца може да се доживее забава без никакви грижи. -Нашите килими се доволно големи за да се сместат 2-3 деца играње игри на нив. -Ако имате деца дома, да се стави нашата килими дома, тоа може ефикасно да ги заштитат своите деца од штета.Големина : 28*63inch.СУПЕР ЗАБАВА ТЕПИХ : Красат вашето дете спална соба со оваа многу забава hopscotch-тематските игра килим, нека вашето дете се смее и игра нон-стоп, донесе вечен забава и уживање!. -На нашите килими, можете да потрошите среќен и незаборавно време со вашите деца.АТРАКТИВЕН ДИЗАЈН : дизајнот на овој килим изгледа многу убава и може да инспирира на вашето дете радосна виталност. -Многу мека доволно за вашето бебе да се научат да одат, да играат игри и да ги преземат дремење, и лесно да се продавница.

Главните карактеристики

Избор на клиент