.

.

Цртан филм Планета Помине Уметност Налепници Лепило 5D Врежан Виножито Ѕвезди Ракета Помине Decals DIY Нокти Помине Уметност Декорација за Жени, Девојки(2)

Цртан филм Планета Помине Уметност Налепници Лепило 5D Врежан Виножито Ѕвезди Ракета Помине Decals DIY Нокти

DEN 51.12

Пристапност
Во достапна форма

Нашите помине уметност налепници имаат модели на одличен печатење,добра постојаност на боја, фини бои и богати дизајни со гланц.Таписерии и прекрасна шема, да ги задоволи вашите богата имагинација на ноктите DIY и да се создаде свој стил.Оваа помине налепница се самолепливи и не бара лепак, само се отстрани налепница, а потоа се држи оваа 3 D помине decals на вашите нокти.Се применуваат врвот грб гел за да се печат да се направи налепници трае подолго.Големина : 10 х 8 см.Пакет Се Вклучени : 1 Лист Помине Налепница.Помине уметност налепници се погодни за украсување на доградба на акрилни вештачки нокти, лажни нокти, природни нокти и повеќе.Пакетот содржи : 1*помине sticker Size : 10.3*8cm Material : sticker Color : како shown Product Тип : ноктите sticker1.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm. 2.Се должи на многу фактори како што се прикаже осветленост и интензитет на светлина, вистински боја на овој производ може да биде малку поинаков од слика не се прикажува на веб страната.

Главните карактеристики

Избор на клиент