.

.

PetSafe 3in1 Темперамент, од Креаторите на Лесна Прошетка Темперамент

PetSafe 3in1 Темперамент, од Креаторите на Лесна Прошетка Темперамент

DEN 1004.64

Пристапност
Во достапна форма

На два клипови snap безбедно да се предниот и задниот прилози на 3in1 Подигнат да се обезбеди максимална контрола, па можете да одат на вашето домашно милениче самоуверено.Стомакот рака се одржува во различна боја, така што се подигнат може да се стави на дури и побрзо.ПРИЛАГОДЛИВ – Иам 5 Прилагодливи Поени, 3 во 1 Куче Темперамент може да биде нарачана опремени за вашето домашно Милениче, да ви помогнеме да најдете совршено се вклопуваат.7 – 66 cm Large : Тежина -29.4 – 43 kg Chest Дебелина – 74.Важни информации : За ситуации во кои ќе сакаат дополнителна потпора, користете Pet Safe 2-Точка Контрола Поводник (се продава одделно).СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА - Со екстра соочи и рефлексивни ремени, на Pet Safe 3 во 1 Темперамент и Автомобил Воздржаност е идеален за секојдневна авантури, додека одржување на вашето Куче комфорно и безбедно.5 cm What е во кутија?1 x Pet Safe 3 во 1 Темперамент и Автомобил Restraint1 x Фитинг Водич.5 – 9 kg Chest Дебелина – 33 – 48 cm Neck Дебелина – 22.Оваа комбинација е совршена за обука и за прошетка на вашето куче во зафатени улиците или преполн места.ГАРАНЦИЈА – На Pet Safe 3 во 1 Темперамент и Автомобил Воздржаност вклучува 2 година производителот.Нудејќи сопственици врвна флексибилност, на Pet Safe 3 во 1 Подигнат е прилагодлив на секаде каде што вашето куче може да доведе вас.Со 5 поени на прилагодливост и 3 брзо - брзо токи ова се подигнат може да биде индивидуално прилагодени.95 cm Neck Дебелина – 60.Ова се подигнат има две опции за автомобил воздржаност.Тоа исто така може да се користи како стандарден подигнат или како не-се повлече решение.4 kg Chest Дебелина – 61 – 86.5 cm Small : Тежина – 9 – 15.НЕ се ПОВЛЕЧЕ – Одржување на притисок далеку од грло за да се спречи гушење или gagging, го Подигнат нежно пренесувања вашето Куче е напред движење, безбедно и нежно водење нив на вашата страна.Дали да го однесете вашиот сопатник на патот на или околу блок 3 во 1 Подигнат обезбедува Кучиња безбедност со сигурносен Појас се Справи со Автомобил и Контрола на Рака држејќи ги обезбеди додека тие уживаат во возењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент