.

.

Pyrex Portables Големи 11 x 7 Топла/Ладна Пакет - Pack 2

Pyrex Portables Големи 11 x 7 Топла/Ладна Пакет - Pack 2

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Вистински Pyrex Топла/Ладна Пакет.Продавница во Замрзнувач или се Загрее во микровална печка.Замрзнување и за да одмрзнете онолку Пати колку што е Потребно.Големина : 11" x 7" x 0.50" (Големи).Вклучени : (2) Pyrex Топло/Ладно.Објектот Пакет Количина : 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент