.

.

AmScope СПС-велика БРИТАНИЈА Меѓународни велика БРИТАНИЈА AC Приклучок Адаптер

AmScope СПС-велика БРИТАНИЈА Меѓународни велика БРИТАНИЈА AC Приклучок Адаптер

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Универзална енергија приклучок адаптер.Се конвертира international power приклучоци за употреба во велика БРИТАНИЈА.Одлично за патување.Овој адаптер претвора неколку меѓународни моќ приклучоци на Британскиот BS1363 приклучок за нас во велика БРИТАНИЈА.Адаптер работи со австралиско-азијски 3112, Северна Америка NEMA, Европската ЦИЕ, и Кинески CPCS приклучоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент