.

.

5.5 x 8.5 Дневен Планер Пет O Clock Некаде Коктел откине Подлога, 50 Undated Листови, Задача да се Направи Листа, Состаноци, Продуктивноста Распоред Организатор, Планер со Итни

5.5 x 8.5 Дневен Планер Пет O Clock Некаде Коктел откине Подлога, 50 Undated Листови, Задача да се Направи Листа,

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Понекогаш тоа е тешко да се задржи вашата смиреност и мислам директно за време на итен случај. Нашата 50-страница 5.5" Дневен Планер е убаво дизајнирана со теми за да одговара на вашата личност.соголени хартија за полесно пишување и поткрепени со картон за издржливост.Еден ОД ЕДЕН ВИД УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Нашата уникатно дизајниран во излет ви помага да ја организирате вашиот живот.Врз основа на блескав ентузијазам од пријатели и клиенти, ми беше охрабруваат да почнат да ги продаваат нив онлајн.ОСТАНЕТЕ МОТИВИРАНИ И ОРГАНИЗИРАНИОТ : Снимате вашите предмети акција за денот, така што сè што е содржан во едно место без чувство на совладан и ублажување на стравот дека ќе се заборавање нешто.Мир на умот оваа картичка нуди е бесценето!".Постојат делови за да ја снимите вашата дневна врвот на приоритетите, дневни состаноци, да се направи листа, задолженија, луѓето да се јавам и дневни достигнувања - заврши со проверка-оф кутии за пријатно чувство на премин врши работи исклучување на вашата листа.Во TLC Безбедност од Страна на Дизајнот, што го направивме за собирање на паметни и забава производи наменети да помогнат на вас и вашите најблиски (и 2 и 4 нозе различни) безбедно.Од својот почеток, јас се прошири мојот придонеси да се вклучат пластични картички со клучните ознаки, магнети, итен decals и на крајот производи за возрасни и деца.Го прави одличен подарок за мајка, сопруга, наставник, ученик, пријател или себе си!.Јас првично почна моето домашно милениче седи бизнис, Нежна Љубов за Нега на домашни Миленичиња Нега Компанија во 2014 година.Правење на листа помага да се задржи сте организирани и помало во текот на големи и мали нешта кои што треба да се запамети да се направи.Бидете подготвени.

Главните карактеристики

Избор на клиент