.

.

Helonge 26 Инчи Велосипед Цевка 26 x 1.95, 2 Пакет 26x1.95-2.125 Велосипед Гуми Цевка,Велосипед Внатрешната Цевка, 32 mm Стандардна Schrader Вентил (Црна)

Helonge 26 Инчи Велосипед Цевка 26 x 1.95, 2 Пакет 26x1.95-2.125 Велосипед Гуми Цевка,Велосипед Внатрешната

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за : нашата 26-инчен велосипед цевка одговара на сите 26-инчен тркала (ве молиме потврдете дека вашиот велосипед гуми се 26 инчи пред купувањето) и ширината е со 1.95-2.125 гуми.Висок квалитет и трајност на : нашата цевки се изработени од високо butyl гума за подобро воздух стегање, отпорност на топлина и издржливост.Спецификации : 26" x 1.95/2.125", 32-милиметри Schrader (конвенционален) вентил / монтажни јадро.Ве молиме проверете на внатрешната цевка пред да ја инсталирате.ние ќе рефундирање или замена на тоа, ако постои било кој квалитет на проблемот.Задоволство Гаранција : Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со купите, можете да се вратите целосна наплата!.

Главните карактеристики

Избор на клиент