.

.

Лаптоп Приклучни Станици, Стабилна Погодност Докинг Станица Стабилни Перформанси за Мобилни Хард Диск за Наставниците за Глушец

Лаптоп Приклучни Станици, Стабилна Погодност Докинг Станица Стабилни Перформанси за Мобилни Хард Диск за Наставниците

DEN 1891.20

Пристапност
Во достапна форма

Нема возачот или софтвер е потребно, plug and play.Претворете го вашиот usb‑c порта во 8 порти : 2 x Тип‑C, 2 x USB2.0, High‑Definition Multimedia Интерфејс, RJ45, Мемориска Картичка, Складирање Картичка.8 во 1 USB‑C центар проширување клупа користи напредни чипови да ги прошират своите можности за работа и да ви обезбеди со стабилни перформанси.Поддршка USB‑C напојување 87 W PD.Тоа може брзо полнење на уреди со USB‑C пристаништа, поддршка PD брзо полнење, и поддршка до 87 W поради компатибилност наназад.Поддршка High‑Definition Multimedia Interface , High‑Definition Multimedia Interface резолуција до 4 K (3840x2160 на 30 Hz), наназад компатибилен со 1080 P, 720 P, итн, уживајте во празникот на филм и телевизија.Поддршка на RJ45, поврзете се со жичана мрежа, пренос е постабилна, 2 USB3.0 пристаништа може да биде поврзан У диск, глувче, тастатура, мобилни хард диск и друга опрема.Поддршка За Складирање Картичка / Мемориската Картичка.Функција : 1. 8 во 1 USB‑C центар проширување клупа користи напредни чипови да ги прошират своите можности за работа и да ви обезбеди со постабилна performance2. Нема возачот или софтвер е потребно, plug and play.Претворете го вашиот usb‑c порта во 8 порти : 2 x Тип‑C, 2 x USB2.0, High‑Definition Multimedia Интерфејс, RJ45, Мемориска Картичка, Складирање Card3. Поддршка High‑Definition Multimedia Interface , High‑Definition Multimedia Interface резолуција до 4 K (3840x2160 на 30 Hz), наназад компатибилен со 1080 P, 720 P, итн, уживајте во празникот на филмот и television4. Поддршка USB‑C напојување 87 W PD.Тоа може брзо полнење на уреди со USB‑C пристаништа, поддршка PD брзо полнење, и поддршка до 87 W назад compatibility5. Поддршка на RJ45, поврзете се со жичана мрежа, пренос е постабилна, 2 USB3.0 пристаништа може да биде поврзан У диск, глувче, тастатура, мобилни хард диск и друга опрема.Поддршка за Складирање Картичка / Меморија Card How да го Користите : Plug и play Specification : Предмет Тип : Приклучните Hub Interface : 2 x Тип-C, 2 x USB2.0, High-Definition Multimedia Интерфејс, RJ45, ТФ, SDPD : До 87 W Назад Compatible High-Definition Multimedia Interface Порт : 4 K (3840x2160 на 30 Hz) е Наназад Компатибилен со 1080 P, 720 P, Итн.RJ45 Портата : Поддржува 10/100/1000 Mbps, Максималната Ethernet Брзина е 1000mbps и е Назад Compatible Material : Алуминиум Легура Пакет Листа : 1 x Проширување Dock1 x Заштитна Маска.

Главните карактеристики

Item Type:
Docking Hub
Interface:
2 x Type-C, 2 x USB2.0, High-Definition Multimedia Interface, RJ45, TF, SD
PD:
Up to 87W Backward Compatible
High-Definition Multimedia Interface Port:
4K (3840x2160 at 30Hz) is Backward Compatible with 1080P, 720P, Etc.
RJ45 Port:
Supports 10/100/1000 Mbps, the Maximum Ethernet Speed is 1000mbps and is Backward Compatible
Material:
Aluminum Alloy
Package List:
1 x Expansion Dock :
1 x Protective Cover :
Избор на клиент