.

.

Herzzer Случај за Галакси S20 Ултра,Силикони TPU Покритие за Галакси S20 Ултра, Ултра Тенки Мека TPU Гел Тенок Одговара Отпорен на Гребење Напред и Назад со Полно Тело, 360 степ

Herzzer Случај за Галакси S20 Ултра,Силикони TPU Покритие за Галакси S20 Ултра, Ултра Тенки Мека TPU Гел Тенок

DEN 702.00

Пристапност
Во достапна форма

Ултра Тенок Мека TPU Силикони Кристал Полно Тело за Заштита на Случај Покритие за Samsung Галакси S20 Ултра.Направен од висок квалитет на TPU Материјал кој е безбеден и заштитен, мала тежина која ќе ви одговара на вашиот телефон совршено.Случајот го заштитува вашиот телефон од секојдневниот испакнатини, гребнатини, прашина и знаци.Лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај.Пакет : 1 x Случај,1 x Слободни Сина Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Сино Пенкало Пенкало.

Главните карактеристики

Избор на клиент