.

.

Лукот и Ѓумбирот Притиснете Доаѓа Во Собата на Мирис Смена Метал Бар Сапун, Лук нож за лупење И Лук Притиснете Чистење Од Culina Кутија - Кујна Лук Притиснете Алатка Об?

Лукот и Ѓумбирот Притиснете Доаѓа Во Собата на Мирис Смена Метал Бар Сапун, Лук нож за лупење И Лук Притиснете

DEN 1548.00

Пристапност
Во достапна форма

ИСКЛУЧИТЕЛНО ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА!Висок квалитет на цврсти од нерѓосувачки челик, ѓумбирот и лукот притиснете овозможува да може да се mincing лук и unpeeled и лупено гарантира ефикасност како најдобар гастрономски готвачи, готвачи дека сака да заштедите време не.ЕФЕКТИВНА!'Рѓа и корозија доказ додека се изедначи рачка на менувачот овозможува готвачи и готвачи да се лесно зафат за лук рака алатка.Тоа костец лесно на рака, за mincing и лук пилинг брзо.ПРОБИВ!Оваа лук притиснете професионални се направени од квалитетен материјал, издржлив е доволно што се еколошки и дека може да се користи за годините што доаѓаат.ИСПОРАЧУВА!Сите природни и без хемикалии потребно да се отстрани мирис ви овозможува да негативно-обвинет од нерѓосувачки челик сапун комбинира со позитивна обвинет амино киселини од ладно или ладна вода за да се неутрализира мирис додека го користите вашиот Лук Прес - Лесно се чисти со користење на лук притиснете почиста алатка четка брзо.ИСКЛУЧИТЕЛНИ!Рачен големи лук притиснете што можат да се соберат повеќе каранфилче, обиде од метал бар сапун да биде машина за миење садови безбедно ви овозможува да се готви со леснотија користење на овој лук дробилката и отстрани мирис на лук користење на метал бар сапун ..побрзо и полесно притисне лук отколку кога било досега.

Главните карактеристики

Избор на клиент