.

.

yubo Бендови Отпор Вежба Повлече Јаже Јога Отпор Бендови Пилатес Силикони Дупки Фитнес Тело Обука Алатки Вежба Бендови

yubo Бендови Отпор Вежба Повлече Јаже Јога Отпор Бендови Пилатес Силикони Дупки Фитнес Тело Обука Алатки Вежба

DEN 1231.20

Пристапност
Во достапна форма

【 Отпор Бендови Вклучуваат】 Изработени од 100% природен латекс.Доаѓа во различни отпор сила нивоа Тие се погодни за почетник или искусен тренингот sportsman. 【Ефикасна Тренингот】 Јамка Отпор Бендови се зголеми ефикасноста на вашите вежби.Се користи за голем број на вежбање, од glute и хип активирање, сила техники за беспрекорно интегрирање со секоја тренинг програма како што се Јога, Пилатес,итн. 【Мултифункционален】 отпорот бенд во собата може да се користи за да се применат сите делови на мускулите, како што се грбот, градите, стомакот, glutes и нозете, исто така добри за физикална Терапија, Обновување или да се зголеми Мобилноста. 【Салата во вашиот џеб】остварување бендови потрае малку простор, така што можете да ги користите дома или го носат на начинот на кој, како што во канцеларија, на одмор. 【Она што се Вклучени】 вежба јамка бендови со колор-кодирани отпор нивоа, преносни торбичката и прирачникот.Примена : Повлечете Јаже Функција : Сеопфатна Фитнес Вежби Се Повлече Јаже Јога Отпор Бендови Пилатес Силикони 7 Дупки Фитнес Тело Обука Алатки Вежба Бендови Опис : Карактеристики : 1. Одлична за употреба на кој било дел од телото за сите телесни типови.Едноставно промена зафат рачки за промена на отпор нивоа.Додадете отпор кон вашите лични обука, спортски условување или вежбање. 2. Се протега, тонови и услови целото тело.Бесконечна вежбање!Цели на вашите раце, рацете, рамената, вратот, стомакот, нозете, нозете и зглобовите.Преносни и лесен за употреба.Едноставно се донесе со вас било каде! 3. Истегнување се зголемува флексибилноста и силата, elongates мускулите, ја подобрува движење, и помага во повреда обновување.Одлично за затоплување за спорт или вежби и за подобрување на вашиот спортски, вежби и јога вештини. 4. Салата квалитет и висок степен.Направена од речиси неуништив гума, за што е дизајниран да издржи строг фитнес услови. 5. Работат надвор пред и по работат надвор е од суштинско значење да останат здрави, одржување на мускулни придобивки, и да се спречи кинење на мускулите и зглобовите.Спецификација : Материјал : Силика Гел Големина : 70x11x2cm Пакетот Вклучува : 1x јога силикони јаже.

Главните карактеристики

Избор на клиент