.

.

Stratton Дома Décor S23767 Ѕид Оркестарот, 31.00 W X 1.00 D X 43.50 H, Бела Измијте

Stratton Дома Décor S23767 Ѕид Оркестарот, 31.00 W X 1.00 D X 43.50 H, Бела Измијте

DEN 2793.36

Пристапност
Во достапна форма

Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : S23767. Објектот Пакет Димензија : 2.95" L x 46.46" W x 35.04" H. Точка Пакет Тежина : 12.1 lb.Донесе додаваат визуелен интерес за било ѕид со Farmhouse Лак Ѕид Оркестарот од Decocrated.На рачно изработени, рака-насликани потресени бело дрво рамка со детални cutouts потсетува на прозорецот стил се најде во Готски farmhouse прикажува како убаво парче уметност во секој простор.Метал завртки на дното понатаму автентичен изглед и се чувствуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент