.

.

Movcompra Проширување со Изолирани Ручек Торба + Movcompra Двоен Слој Изолирани Ручек торба за Мажи

Movcompra Проширување со Изолирани Ручек Торба + Movcompra Двоен Слој Изолирани Ручек торба за Мажи

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа термички tote е одлично за пакување на големи количини на храна, па дури и може да содржат целиот ден храна што ви треба.Во дното на Movcompra ручек торба е опремен со еластична одредување токи, на intersecting еластична бендови можат да се заштитат на ручек кутија од прекумерна тресење до најголемиот степен.ние може да ги направи подобри фиксна во оброк торба.Не се грижите повеќе за она што цел да го поставите се што е во, бидејќи на топла и ладна нема да се меша повеќе.Анти-се Тресат Дизајн - Дури и ако тоа е запечатен изолација кутија, претерано тресење ќе предизвика храна внатре да се деформира и да се прекине.Она што е уште поважно, на ручек торба има многу џебови за чување.Две оддел лесно да пристапите преку пред отворањето со 2-начин двојна патент затворање.Двојно Дек - L10.Leakproof & термички изолирани - надвор на ручек торба е направен од вода-отвратителен Оксфорд ткаенина, кој е издржлив и силен.Совршен Детал - најдобар кулер ручек кутија, ние ќе се фокусираме на секој мал додаток, мека рачка за на рака и монтажни рамо, рака за лесно да се носат.3", До 12 лименки.Две одделни изолирани прегради ви овозможи да се спакуваат топла храна и ладна храна посебно за неколку часа, се додека тоа е време да се јаде.Ова го решава многу проблеми кога ќе го користите.Може да се стави ручек или вечера на долниот дел на палубата, овошје, и закуски на горната палуба, итн.Внатрешноста е опремена со еколошки алуминиум филм, кој е лесен за чистење, дури и ако сос е истури, можете лесно може да го избрише тоа надвор со еден ткиво.

Главните карактеристики

Избор на клиент