.

.

Commercial Ергономски Високо-Назад Врзани Кожа Извршен Стол со Флип-Up Оружје и Lumbar Поддршка, Крем

Commercial Ергономски Високо-Назад Врзани Кожа Извршен Стол со Флип-Up Оружје и Lumbar Поддршка, Крем

DEN 4992.00

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .ЕЛЕГАНТНИ, ЏАМБО 2 МЕТРИ ВИСОЧИНА ДИГИТАЛЕН ЧАСОВНИК Supersized Timekeeper Прикажува Времето, AM/PM, и Крајната Температура за Погодност Џамбо Големина Цифри Мерка 5.25" Висока за Максимална Видливост BIFMA уверение.Целокупната Димензии : 41.75" - 44.75" H x 28.5 W x 31" D, тежи 42 кг и држи до 275 lbs.Димензија на седиште перница : 21.5" W x 21.5" Д Седиште висина може да се прилагоди помеѓу 19" ~ 22".Тапациран во царински кожа за стил и издржливост.Ергономски дизајн со сегментирано баласт на седиштето и назад.Флип-up рака почива да се овозможи поголема флексибилност и движење-опсег кога сакате.Цврстата рамка поставена на 5-точка алуминиумска основа, со преголеми возен рициново тркала за дополнителна издржливост и мобилност; 360 степени зглобот.Ергономски Високо-Назад Кожа Извршен Стол со Флип-Up Оружје и Lumbar Поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент