.

.

MedeaWiz DV-S1 Самовила Looping HD Media Player – Лесна Аудио Видео Авто Repeater 1080p 60Hz HDMI, NTSC и PAL Излези – Активирањето на Текст и Сериски Контрола

MedeaWiz DV-S1 Самовила Looping HD Media Player – Лесна Аудио Видео Авто Repeater 1080p 60Hz HDMI, NTSC и PAL

DEN 2757.36

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ✅ МОЌЕН & ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Поддржува до 1080p 60 Hz видео.Со користење само на 5 Volt DC моќност, во просек од 400 м, тоа трае само околу 2 Watts да се кандидира. ✅ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : На Екранот менито со конфигурација.Не програмирање потребно.Активирањето преку push копчето, напон промена или сериски команда. ✅ МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Може да игра на повеќето типови на дигитални датотеки од SD мемориска картичка или USB диск.Таа поддржува повеќе од 30 популарни видео, аудио и формати. ✅ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : нема црна простор кога looping или менување на видео датотеки.Почнува да игра кога моќта се применува.Не треба да им помогнам на копчињата во секое време. ✅ СИГУРЕН ДИЗАЈН : Изградена на последниот со долг живот кондензатори, цврст меч топлина мијалник и алуминиум случај.Мали димензии и мала тежина.Одговара на секој простор.Моќност.Регулирани 5 Volts DC само.Центар позитивни.AV излез.Композитен видео, стерео аудио лево и десно.HDMI high definition видео со аудио.Контрола На Влез / Излез.Притисни копче / активирањето / сериски влез и сериски излез.На Medea Wiz Самовила е Висока Дефиниција дигитален видео repeater способен за HD 1080p HDMI излез.Тоа има директно активирањето на текст и 2-начин на комуникација на серискиот порт.Самовила ќе јамка видео кога моќта се применува, играат различни видео на активирањето или сериски команда, и потоа да се оди назад до looping видео.Самовила нема црна простор кога looping или менување на датотеки.Таа ќе се одржи последниот рамка на видео до првата рамка покажува.WMV (VC-1,WMV7, WMV8 max bitrate : 40 Mbs)) // VOB (MPG2 max bitrate : 45 Mbps) // PMP (Xvid, H. 264 max bitrate : 50 Mbps) // RM/RMVB ( RV8/9 max bitrate : 30 Mbps) // MPG(Mpeg1,Mpeg2 max bitrate : 45 Mbps) // M2 TS (Mpeg2 H. 264 max bitrate : 40 Mbps) // FLV(H. 263,H. 264 max bitrate : 50 Mpbs) // AVI (Xvid, H. 264 max bitrate : 50 Mbps) // TS/TP(Mpeg2,Х. 264,VC-1 макс bitrate : 40 Mbps) // MP4/M4 V (Xvid,H. 264 max bitrate : 50 Mbps) / MOV (Xvid, H. 264 max bitrate : 50 Mbps) // MKV (Mpeg2,RMVB,WMV9,Xvid,H. 264 max bitrate : 50 Mbps).JPG/JPEG // BMP // PNG // GIF.

Главните карактеристики

Избор на клиент