.

.

5 Парчиња Хартија Дупка Удар рачен Дупка Удар Рачни Метал Една Дупка Удар со Мека Рачка Мали Облик Перфоратор за Деца(Розева)

5 Парчиња Хартија Дупка Удар рачен Дупка Удар Рачни Метал Една Дупка Удар со Мека Рачка Мали Облик Перфоратор

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : ќе добиете 5 симпатична и мала тежина розова рачен дупка удари.Пакетот доаѓа со 5 една дупка хартија удари, кои може да се удирани со тупаници во различни форми, според вашите лични желби. (Круг, Срцето, Ѕвезда).Квалитет на Материјалот : во Овој круг перфоратор е направен од метал, кој е издржлив и не е лесно да ' рѓа; Со пластична рачка за да се обезбеди удобен контрола, лесно да се користи.Хуманизација Дизајн : Рачни дупка перфоратор, исто така, е дизајниран со отпадна хартија послужавник да го фати дупка парчиња за да се намали хаос.Широк Апликации : овие во облик на круг punchers работат добро на хартија, А4, честитки, scrapbooks, и украсни ПВЦ картички, како и занает проекти, итн.Можете да ги користите нашите една дупка ознака удар да се прават разни етикети да категоризирате вашите објекти, во вашиот дом, канцеларија, училиште, помагајќи ви да го решите работите надвор.Различни во облик на дупки во labels ви помогне да се препознае вашиот разни предмети.Идеален Подарок : Вие не може да го даде како подарок за децата, на различни фестивали, како што се Децата Ден или Божиќ или вашето дете е роденден.Јас мислам дека тие ќе се допаѓа многу.Спецификации Количина : 5 парчиња во Боја : розова Материјал : метал и пластика Дупка облик : тркалезна, срце облик, петокрака форма Големината на метал рачни хартија удар : секој е околу 15,8 x 7.5 x 1.3 см/ 6.22 x 2.95 x 0.51 инчен Пакетот вклучува 1 x Круг дупка рачни дупка хартија удар (дупка големина : околу 1.5 мм/ 0.06 инчи) 1 x Круг дупка рачни дупка хартија удар (дупка големина : околу 3 mm/ 0.12 инчи) 1 x Круг дупка рачни дупка хартија удар (дупка големина на : околу 6 mm/ 0.24 инчи) 1 x Срце облик дупка рачни дупка хартија удар (дупка големина : околу 5.5 мм/ 0.22 инчи) 1 x-Ѕвезда дупка во облик на рачен дупка хартија удар (дупка големина : околу 5 mm/ 0.2 инчи).

Главните карактеристики

Избор на клиент