.

.

LIANTRAL Tanto Нож, 10.7-инчен Full Танг Фиксна Сечилото Кампување Ловечки Нож Тактички Опстанок Катана Краток Меч со Абонос се Справи со Scabbard, од не ' Рѓосувачки Челик Сечилот

LIANTRAL Tanto Нож, 10.7-инчен Full Танг Фиксна Сечилото Кампување Ловечки Нож Тактички Опстанок Катана Краток

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

【ЦЕЛОСНА ТАНГ КАТАНА】На LIANTRAL фиксна сечилото кампување нож е направен од D2 нерѓосувачки челик целосна танг ножот за одлична цврстина(58-60 HRC), заврши со абонос scabbard. 【ДЕЛИКАТНА ДИЗАЈНИРАН】На tanto нож дизајнирана со unadorned, едноставен стил, тоа е мерење на 10.7 инчи и ножот е остар и должина е околу 5.7 инчи. 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ】краток катана меч е пренослив и лесен за складирање во вашиот ранец, добро за активности на отворено, се заштитите од свирепи ѕверови за време на кампување или на активности на отворено. 【ПОДАРОК ИЛИ КОЛЕКЦИЈА】Пакет дојде добро спакувани во styrofoam кутија, тоа може да биде дадена како подарок или за прикажување на собирање.ЗАБЕЛЕШКА : имајте на ЦРВЕНА СТРЕЛКА НАЛЕПНИЦА на истата страна кога ставање на сечилото во scabbard. 【ГАРАНЦИЈА】1-година на производство гаранција, 30-ден се врати & пари гаранција за враќање на!Ако имате било какви прашања, ве молам само да ги споделите со нас и ние ќе се сигурни да ви помогне со тоа.СПЕЦИФИКАЦИИ : Ножот : D2 нерѓосувачки stell Справи/се scabbard : абонос Цврстина : 58-60 HRC Производ Димензија : 10.7" х 1.0" x 0.6" Сечилото Должина : 5.7 инчи се Справи со Должина : 4.5 инчи Тежина : 0.63 кг ПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x краток катана мечот 1 x пакување кутија КУПУВАЧОТ ЛИТЕРАТУРА : 1.Оваа tanto е остар, ве молиме бидете внимателни при отварање на scabbard. 2.На LIANTRAL краток катана меч обезбедува со 100% гаранција за квалитет, 100% грижете се-бесплатно гаранција.Ако наидете на било какви прашања, ве молам само да се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници преку е-маил, ние ќе сигурни да ви даде добро решение!На LIANTRAL самурај катана е направен од D2 нерѓосувачки челик целосна танг ножот за одлична цврстина(58-60 HRC), дизајнирана со unadorned, едноставен стил, тоа е мерење на 10.7 инчи и ножот е остар и должина е околу 5.7 инчи.Двоен-riveted, ергономски дизајниран абонос се справи и scabbard, изгледа убаво и совршено се вклопуваат во вашата рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент