.

.

МНОГУ од 5 BESLY 3/8 18 и 1/4 18 NPT ХСС Коси Цевки, СЛАВИНИ, 4 Директно Флејта - MS1683BU

МНОГУ од 5 BESLY 3/8 18 и 1/4 18 NPT ХСС Коси Цевки, СЛАВИНИ, 4 Директно Флејта - MS1683BU

DEN 957.60

Пристапност
Во достапна форма

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : МНОГУ ГИ ВКЛУЧУВА СЛЕДНИТЕ ГОЛЕМИНИ : 3/8 18 NPT (x4) , 1/4 18 NPTTHESE ЧЕШМИ СИТЕ ИМАМЕ ИЗМЕНЕТА И/ИЛИ ОШТЕТЕНИ ФЛЕЈТА - ВИДЕТЕ СЛИКИ ЗА DETAILSMANUFACTURER / БРЕНД : BESLYTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : FR-2-3-C-5.

Главните карактеристики

Избор на клиент