.

.

Јога Рака се Водат Ремени со Јамки за Физичка Вежба Јога Терапија Митинг Појас се Протега Нога Сплит Бенд за Танц, Гимнастика, со Еден Збор Коњ Обука и Пилатес Вежба

Јога Рака се Водат Ремени со Јамки за Физичка Вежба Јога Терапија Митинг Појас се Протега Нога Сплит Бенд за

DEN 598.80

Пристапност
Во достапна форма

Можете да ја промените вашата позиција да се однесуваат на различни мускулите во грбот, градите, стомакот, gluteus, нозете, и многу повеќе, бендовите ќе го направат вашиот тренинг повеќе предизвик и да ви даде подобри резултати.Преносни и Лесен за Употреба Јога вежби истегнување рака е толку едноставен и удобен дека тоа е задоволство да се користи дури и ако никогаш не сте го правеле досега.Силата и Флексибилноста, Станува пофлексибилен отколку што некогаш мисли е можно, да се загрее правилно за вежбање или подобрување на вашата јога вештини со нови и подлабоко пози.

Главните карактеристики

Избор на клиент