.

.

200 Парчиња Антички Бронза Мода Накит Одлуки Шарм Ѓердан Костим Џемпер Долг Синџир на Pendant 4-XLA1962 Љубов Птици се Види Џеб

200 Парчиња Антички Бронза Мода Накит Одлуки Шарм Ѓердан Костим Џемпер Долг Синџир на Pendant 4-XLA1962 Љубов

DEN 10402.32

Пристапност
Во достапна форма

200 Парчиња Антички Бронза Мода Накит Одлуки Шарм Ѓердан Костим Џемпер Долг Синџир на Pendant 4-XLA1962 Љубов Птици Џеб се Види.Големина : Долг Синџир : 70cm(27"), Pendant : 45 x 35mm , 1 49/64" x 1 3/8".Објектот Пакет Количина : 200 Парчиња.Можете да пребарувате повеќе антички сребрен,бронзен накит одлуки шарм на мојата продавница насловната страна и да купам повеќе во исто време.Можеби ова е полу-готовиот производ, вие ќе добиете долг синџир на ѓердан и pendant ,бидете сигурни дека сакате тоа пред се направи ред.Ви благодариме. 200 Парчиња Антички Бронза Мода Накит Одлуки Шарм Ѓердан Костим Џемпер Долг Синџир на Pendant 4-XLA1962 Љубов Птици Џеб се Види.

Главните карактеристики

Избор на клиент